Hakkımızda

FAYEV

Yenilikçi ve modern kompozisyona sahip olmasının yanında, geleneksel yapı materyallerinin sentezlenmesi ile yorumlanma açısından bilinir bir sistem olan Donatılı Beton Panel Sistem ile konut üretimi gerçekleştiren FAYEV, 2018 yılından itibaren önemli boyutta sistem boşluğu doldurmuştur.

Sektöründe, statik sistem analizi, uygulanması, detaylarındaki çalışmaları ile uluslararası saygınlık kazanarak, sürekli iyileştirme ve geliştirmenin öncüsü olmuş, ve model alınmıştır.

Tekirdağ Çorlu’da bulunan fabrikasında, grup şirketlerinden FAYPAN markası altında panel üretimini gerçekleştirmekte, Yönetim faaliyetlerini İstanbul Beylikdüzü’ nde bulunan Merkez ofisinde icra etmektedir. Ülkemizin muhtelif illerinde bir çok konut üretimini tamamlamış, ve çok sayıda konut üretimini eş zamanlı olarak sürdürmektedir.

2023 yılı itibari ile, bayilik faaliyetlerine başlayacak olup, kaliteden ödün vermeden mevcut tecrübe ve kapasitesini bayilerine aktarmayı planlamakta ve yerel faaliyetlerinde ulaşılabilirliğini artırarak, daha çok ailenin, fiyat fayda dengesinde teknik ve konfor üstünlüğe sahip, Donatılı Beton Panel Sisteminden istifade etmesini hedeflemektedir.

Vizyon

Konut sektöründe yatay mimari yapı sistemi alanındaki sistem boşluğunu kendine has tarzı, kalite anlayışı ve rekabette fark oluşturan üstün nitelikli sistemi ile doldurmak ve daha çok ailenin bu sistemden istifade etmesini sağlamak…

Misyon

“insan” merkezli ve çevreye duyarlılık temelinde, yapının sağlaması gereken “güvenlik, uzun ömür, sağlamlık ve konfor parametrelerini” en yüksek teknik değerler ile buluşturarak müşterilerine sunmak…

KALİTE POLİTİKASI

“Estetik kaygısı” yerine, Teknik kalibrasyonlar bütününe odaklanarak, En sağlam, En uzun ömürlü, En konforlu yapıyı, detaylı mühendislik hesapları ile doğrulayıp, maliyetten kaçınmadan optimum detay çözümler ile tasarım ve uygulamayı bütünleştirip, müşterilerinin kullanımına sunmak..

FİYAT POLİTİKASI

Arka planda müşterilerinin konutu yaptırma iç planlamalarını dikkate alarak, fiyatlarındaki artışı ÜFE oranlarını maksimum artış oranı olarak taahhüt ederek, ÜFE’ye endeksli Aylık fiyat güncellemeleri yapmak. Hiçbir koşulda, artan talep ve istisna gelişmeleri ticari kaynak olarak görüp “FIRSATÇILIK” bağlamında bir tutumla kazanç artırma eğiliminde fiyat tayininden kaçınmak.

HEDEFLER

Tüm Türkiye’de bayilik ağını oluşturarak, kalite ve hizmet ekseninden sapmaya müsaade etmeden, Bayii kanalı ile daha çok aileye ulaşmak. Ülkemizin “saygın, tanınan, sevilen, değerli görülen” ulusal markası halini almak.

ÇEVRE POLİTİKASI

İnsan ve toprak ilişkisini, insanı merkeze alarak, çevrenin insanı tamamladığı, insanın çevreyi tanımladığı bir anlayış ile dizayn edip, doğal ve sağlıklı yapı materyalleri ile yapıyı çevreye duyarlı ve insan sağlığını olumsuz etkilemeyecek şekilde tasarlamak.